Katalog nauczycieli w sieci jesień 2020

Uczymy się (też) poza szkołą, a coraz częściej w sieci. Zarówno my, jak i bohaterowie tego opracowania, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

Czas aby przekonywać do tej oczywistej idei innych: uczniów, nauczycieli, rodziców. Z drugiej strony edukacyjna blogosfera nie jest spójna i zintegrowana, a do tego czasem traktowana z przymrużeniem oka przez ekspertów. Czas to zmienić! Pokażmy się i zaprezentujmy. Pozwólmy się odkrywać.

Mamy przyjemność przedstawić Wam już czwartą edycję katalogu miejsc w sieci, których twórcami są nauczyciele i inne osoby z branży edukacyjnej. Chcielibyśmy, aby ten materiał stanowił zaczyn do stałego ewidencjonowania treści na temat edukacji, a profesjonalny, edukacyjny głos w sieci stał się coraz lepiej słyszalny.

Katalog Nauczycieli w Sieci

Dane, które znajdziesz w tym katalogu to efekt naszych własnych poszukiwań oraz formularza dostępnego w grupie FB Nauczyciele w Sieci.

Jeśli Twoja platforma online znajduje się w katalogu, ale chcesz edytować swoje dane (np. dodać nowy kanał social media) – daj nam znać!

Zapisz się do newslettera i pobierz katalog w prezencie!

Chcesz znaleźć się w kolejnej edycji katalogu?

Aby zakwalifikować się do kolejnej edycji katalogu, należy wypełnić formularz umieszczony w grupie Nauczyciele w sieci – tutaj znajdziesz bezpośredni link do formularza. W formularzu poprosimy Cię o podanie nazw, adresów i tematyki Twoich miejsc w sieci.